nap-bar-sleeping-smarin-dubai-10nap-bar-sleeping-smarin-dubai-10

Nap Bar- locul special amenajat pentru un pui de somn

Text de Raluca Antuca

Cum ar fi dacă ar exista un loc unde poți plăti o sumă de bani ca să dormi? Așa cum mergi la o cafenea pentru un cappuccino sau la un restaurant pentru o pizza, mergi într-un local unde în loc de mese există canapele. Nu plătești pentru mâncare, ci pentru confortul pe care ți-l oferă și aici mă refer la saltele, perne, muzică ambientală și ceaiuri aromatice.

Ei bine, această idee s-a concretizat într-un Nap Bar temporar, construit în Dubai. Ideea aparține companiei Smarin din Franța, care produce mobilă. Mâine este ultima zi în care este deschis acest loc, perfect pentru o pauză de lucru sau o experiență inedită.

Mai multe detalii aici!

nap-bar-sleeping-smarin-dubai-2 nap-bar-sleeping-smarin-dubai-3 nap-bar-sleeping-smarin-dubai-4 nap-bar-sleeping-smarin-dubai-6 nap-bar-sleeping-smarin-dubai-10 nap-bar-sleeping-smarin-dubai-12

Leave a Comment


− 4 = one


Aboneaza-te la newsletter

Adresa de email:


Aboneaza-te!